close
دانلود آهنگ جدید
سالن لاغری در غرب تهران - 6

سالن لاغری در غرب تهران - 6

تازه ترین انتشار یافته ها
پیغام مدیر
از این که سایت ما را به عنوان سایت مورد نیاز خود انتخاب کرده اید متشکریم.

مرکز لاغری صادقیه غرب تهران

مرکز لاغری صادقیه غرب تهران

سالن و مرکز لاغری صادقیه غرب تهران جزو برترین مراکز برای لاغری موضعی و سوزاندن سریع چربی های بدن در کمترین زمان حتی قسمت هایی از بدن که به عضله تبدیل شده و نابودی انها امری غیر ممکن و یا خیلی سخت شده را میتوانید در مرکز لاغری تک باربی در غرب تهران به راحتی شکسته و اب کنید. تک باربی ارائه دهنده بهترین دستگاه های لاغری با برنامه ریزی منظم استفاده از دستگاه ها و در صورت نیزا تنظیم برنامه تغذیه مناسب هر فرد بعد از آنالیز دقیق بدن هر فرد. تکباربی مرکز لاغری صادقیه در غرب تهران

سالن و مرکز لاغری صادقیه

دستگاه های سالن لاغری صادقیه غرب تهران

 

دستگاه های موجود در مرکز لاغری تک باربی شامل جی فایو سونا ترمودرمی فارادیک مانکل پاستیل و سایر دستگاه های لاغریست که بنا بر نیاز بدن شما مربی متخصص بدن شما را انالیز کرده و برای شما برنامه مناسب کار با دستگاه های داخل مرکز تنظیم کرده و در صورت نیاز برنامه رژیم مناسب برای مواد غذایی مورد نیاز بدن به شما ارئه میدهد

لاغری موضعی بدون جراحی در مرکز لاغری صادقیه

در سالن لاغری تک باربی به شما این تضمین داده میشود که در اولین جلسه سایز و وزن شما اندازه گیری شده و بلافاصله پس از اتمام اولین جلسه 300 الی 500 گرم از وزن شما کاهش پیدا کند و در یک دوره شرکت در کلاس های پزشکی ورزشی مرکز لاغری تک باربی واقع در صادقیه به وزن و سایز دلخواه خود برسید

ادرس سالن لاغری صادقیه

ادرس اشرفی اصفهانی نبش جلال پلاک 194 واحد  6

سالن لاغری تک باربی

02144244023

و در خارج ساعات کاری با شماره

09391312751

 منبع: تک باربی

سالن لاغری در تهران - شهر اینترنتی تهران tehran.dabi.ir/JobSearch.aspx?search=سالن+لاغری سالن لاغری در تهران - در سایت شهر اینترنتی تهران. ... نمایش نتایج جستجو برای سالن لاغری ... بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه-آریاشهر غرب و شمال غرب تهران منطقه 5. لیست آدرس ، تلفن کلینیک لاغری نزدیک , محله ... - شهر ... tehran.dabi.ir/JobSearch.aspx?sec=84&service=کلینیک+لاغری&secM=t اطلاعات شغلی کلینیک لاغری نزدیک , محله بلوارفردوس-فلکه دوم صادقیه-آریاشهر غرب و شمال غرب تهران منطقه 5, در سایت شهر اینترنتی تهران. بادی رپ در غرب تهران مرکز لاغری تک باربی - سالن لاغری در ... salonlaqari.rozblog.com/post/2/بادی-رپ-در-غرب-تهران-مرکز-لاغری-تک-باربی.html ۱ تیر ۱۳۹۷ - بادی رپ غرب تهران مرکز لاغریX بهترین سالن بادی رپ در غرب تهران X بادی رپ صادقیه سالن لاغری تک باربی با بهترین دسترسی دستگاه های باد. سالن لاغری در غرب تهران salonlaqari.rozblog.com/ مرکز و سالن لاغری در غرب تهران بادی رپ جی فایو سونا فارادیک در غرب تهران. ... بادی رپ،حرکات فیزیکی در سالن لاغری صادقیه غرب تهران به اضافه تنفسی و ... سالن ...

لاغری با دستگاه جی فایو یا g5 چیست؟

لاغری با دستگاه جی فایو یا g5 چیست؟

بعد از توضیح دیگر دستگاه های لاغری مانند بادی رپ مانکل پاستل فارادیک ال پی جی به دستگاه موثر جی 5 یا جی فایو میرسیم

بهترین مرکز لاغری موضعی در غرب تهران بادستگاه جی فایو بادی رپ و سایر دستگاه های پیشرفته لاغری

اما لاغری با جی فایو چگونه است و چه میزان زمانی برای هر جلسه لازم است تا با دستگاه لاغری جی فایو لاغری شوم و چند دوره باید شرکت کنم

ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو g5 چیست؟

مجله سلامت : دستگاه لاغری جی فایو از سال ۱۹۵۷ یک ماساژ درمانی بسیار عالی در صنعت زیبایی، فیزیوتراپی و صنایع پزشکی ورزشی بوده است. دستگاه لاغری جی فایو یک سیستم ماساژ درمانی بین المللی فوق العاده است که اقدامات منحصر به فردی را انجام داده و مزایای زیادی دارد.

این دستگاه با سری‌های مخصوص خود پوست و عضلات را ماساژ داده و به ترمیم بافت‌های عمیق، از بین بردن انقباض عضلات تحت فشار، بهبود پوست و کاهش وزن کمک می‌کند. دستگاه لاغری جی فایو بهترین روش لاغری موضعی و کم کردن سایز نقاط چاق بدنتان است.

استفاده از دستگاه لاغری جی فایو برای شکستن سلولیت

اگر چه ورزش به لاغری کمک می‌کند اما هرگز نمی‌توانید با ورزش از شر سلولیت‌ها خلاص شوید، این دستگاه بهترین راه برای خلاص شدن از شر سلولیت‌ها است. اگر چاق هستید و بدنتان پر از سلولیت است، این دستگاه تأثیر زیادی در شکستن سلولیت‌ها دارد.

بعد از ماساژ سلولیت‌ها با دستگاه لاغری جی فایو چه اتفاقی در بدن شما می‌افتد؟

• ذخایر چربی و سلولیت شکسته می‌شود.
• بعد از مدتی بافت پوست شما صاف می‌شود.
• گردش خون بعد از استفاده از دستگاه لاغری جی فایو افزایش می‌یابد.
• این دستگاه به ماهیچه‌ها حجم می‌دهد.

مزایای کلی دستگاه لاغری جی فایو چیست؟

دستگاه جی فایو جریان لنفاوی، تجزیه رسوبات چربی پایدار، کاهش سلولیت‌های بدن، تولید الاستین، گردش خون و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد.

اگر همراه با رعایت رژیم غذایی برای لاغری از این دستگاه استفاده کنید، نتایج سریع‌تری خواهید گرفت و لاغری دراز مدت و ماندگاری خواهید داشت. مزایای کلی دستگاه لاغری جی فایو برای سلامت بدن عبارت‌اند از:

• گردش خون را بهبود می‌بخشد
• کمک به کاهش وزن و سم زدایی
• برای کاهش مایعات اضافی
• تسریع روند تخلیه لنفاوی و سم‌های بدن
• یک روش مؤثر برای درمان سلولیت و شکستن آن‌ها است، همچنین باعث جابجایی چربی‌های ذخیره شده می‌شود و آن‌ها را به جریان خون منتقل می‌کند.
• با افزایش جریان خون باعث احیای پوست، تولید الاستین و کلاژن برای شکل گیری بهتر پوست می‌شود.
• این روش لاغری موضعی غیر جراحی و غیر تهاجمی است به همین دلیل دوره ریکاوری ندارد و بلافاصله می‌توانید به فعالیت روزانه خود ادامه دهید.
• ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو بدون سوزن، بدون برش و بدون نیاز به بهبودی است، نتایج این دستگاه در زمان کوتاه ظاهر شده و نسبت به روش‌های جراحی ارزان و آسان است.
• همانطور که گفته شد، روشی مؤثر برای درمان سلولیت و تسریع تخلیه لنفاوی است.

مزایای کلی دستگاه لاغری جی فایو چیست؟

روند لاغری بعد از استفاده از دستگاه لاغری جی فایو چگونه است؟

• برای لاغری موضعی کافی است هر نفر حداقل یک بار در هفته از دستگاه لاغری جی فایو استفاده کند.
• معمولاً افراد پس از گذشت ۴-۳ جلسه از درمان با دستگاه لاغری جی فایو، متوجه تغییر سایز و لاغری موضعی خود می‌شوند.
• در نظر داشته باشید که تأثیر این دستگاه در افراد مختلف متفاوت است و ممکن است هر فردی تعداد جلسات متفاوتی نیاز داشته باشد تا به سایز و اندام مورد علاقه خود برسد.

آیا حین استفاده از دستگاه لاغری جی فایو وزن کم می‌کنید؟

دستگاه لاغری جی فایو برای کاهش وزن نیست اما این دستگاه برای کاهش سلولیت و سم زدایی عالی است. البته این دستگاه در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب سرعت کاهش وزن را افزایش داده و به لاغری کمک می‌کند.

آیا نتایج لاغری با دستگاه لاغری جی فایو دائمی هستند؟

با ورزش منظم، رژیم غذایی مناسب و تغییر شیوه زندگی، از دست دادن سلولیت می‌تواند برای یک دوره طولانی مدت حفظ شود، اما معمولاً به طور دائمی نیست. بهتر است بعد از از بین رفتن سلولیت‌ها و رسیدن به سایز دلخواه رژیم غذایی و ورزش خود را حفظ کرده و گاهی به ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو بروید.

آیا نتایج لاغری با دستگاه لاغری جی فایو دائمی هستند؟

عوارض جانبی احتمالی درمان با دستگاه لاغری جی فایو چیست؟

• اکثر مشتریان یک ساعت پس از درمان احساس آرامش و گرمایی را به ویژه در مناطق ماساژ داده شده گزارش می‌دهند.
• از آنجا که سیستم لنفاوی تحریک شده است، توصیه می‌شود برای رفع این وضعیت حداقل دو لیتر آب در هر روز در طول مدت درمان با دستگاه لاغری جی فایو مصرف شود.
• اگر پس از درمان به اندازه کافی آب ننوشید، ممکن است احساس بی حالی کنید و احتمالاً در اثر حرکت سموم در بدنتان، ممکن است سردرد بشوید.

 

لاغری موضعی در تهران

 

دستگاه ویبراتور لاغری موضعی G5 - آپاراتhttps://www.aparat.com/v/eLonR/دستگاه_ویبراتور_لاغری_موضعی_G5۵ دی ۱۳۹۶ - sina.saffarian دستگاه لاغری جی فایو ویبراتور 5 سر (2 سری اضافی برای لاغری صورت و غب غب)جهت اطلاعات بیشتر و یا خرید دستگاه لاغری G5 به ...دستگاه لاغری جی فایو چیست - دکتر سوشاwww.drsosha.com/مقالات-مجله-پزشکی-و-سلامت/دستگاه-لاغری-جی-فایو-چیست/دستگاه لاغری جی فایو از سال 1957 یک ماساژ درمانی بسیار عالی در صنعت زیبایی، فیزیوتراپی و صنایع پزشکی ورزشی بوده است. دستگاه لاغری جی فایو یک ...راه های درمان سلولیت - انجمن نوعروسhttps://www.nowaroos.com/Thread-راه-های-درمان-سلولیت--6874?page=4جی فایو یه دستگاه ماساژور قوی هست یک هندپیس(دسته) بلند داره و رو یک پایه سوار ... میشه 5 مینش با دستگاه البه جواب دهی ماساژ لاغری با ورزش و رژیم خیلی بیشتره ...۸۰% تخفیف لاغری موضعی با استفاده از دستگاه G5 در مرکز . ...takhfifan.com › تهران › سلامتی و پزشکی۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - لاغری موضعی با دستگاه G5 در مرکز لاغری Fitnessbar زعفرانیه-4 ... استفاده از دستگاه G5 برای چربی سوزی ، لاغری و تناسب اندام یک روش کاملا ...دستگاه لاغری جی فایو G5 - digikalameddigikalamed.com › محصولاتدستگاه ماساژ لاغری جیفایو (G5) مشابه ماساژ لنفاوی شدید میباشد این روش توسط شکستن چربی های انباشته شده سلولیت کار میکند و همچنین باعث تخلیه شدن غدد ...وارد نشده: چیستجی فایو (G5) - اشکان طبwww.ashkanteb.ir/product/3/جی-فایو-g5-دستگاه جی فایو (ماساژور لاغری) که بوسیله ماساژ مکانیکی باعث خرد کردن چربیها و سلولز زیرپوستی می شود. ... ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو چیست؟ ... دستگاه لاغری جی فایو بهترین روش لاغری موضعی و کم کردن سایز نقاط چاق بدنتان است.دستگاه جی فایو و فارادیک برای لاغری + رژیم مناسب برای ...www.forum.zibatan.ir › کاهش وزن › پرسش و پاسخ متفرقه۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - · ۵ پست - ‏۴ نویسندهسلام بر با اراده ترین آدمای دنیا......من 2 تا سوال دارم ....هر چی تو نت سرچ کردم جواب درستی پیدا نکردم...خواستم اینجا ازتون بپرسم ببینم کسی تجربه ...دستگاه لاغری g5 جی فایو - لیست تجهیزات پزشکیradinteb.ir/shop/.../دستگاه_لاغری_g5_جی_فایو/show-product.htmlدستگاه جی فایو لاغری چیست ... مسلم است که قیمت این دستگاه بسته به شرایط تولید و کیفیت و مواد مصرفی آن متفاوت است برای جلوگیری از خرید تقلبی آن باید ... برای خرید انواع دستگاه لاغری g5 جی فایو با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید .مناسبترین روش لاغری در ایران - قدس آنلاین | پایگاه خبری - ...qudsonline.ir/news/176773/مناسبترین-روش-لاغری-در-ایران۲۹ آذر ۱۳۹۲ - اگر دهها هورمون چربی سوز موجود در بدن، سبب تعادل وزن و چربی متناسب می گردند، پس نباید چاقی موضع و افزایش وزن مفهومی داشته باشد. ... -6 دستگاه الکتریکی (فارادیک) و یا کمربندهای ماهواره ای: ... -8 ماساژ (ویبراتور یا جی فایو):قیمت فروش و خرید دستگاه لاغری g5 جی فایو - صبح سلامت ...iranianmed.ir/shop/.../قیمت...و...دستگاه_لاغری_g5_جی_فایو/show-product.htmlقیمت فروش و خرید دستگاه لاغری g5 جی فایو. دستگاه جی فایو g5 لاغری چیست ؟ از دستگاه جی فایو برای روش لاغری از طریق ویبره توسط دستگاه استفاده می شود .

 

بهترین مرکز لاغری با دستگاه غرب تهران

بهترین مرکز لاغری با دستگاه غرب تهران

بهترین مرکز لاغری با دستگاه غرب تهران این مرکز لاغری دارای کلیه دستگاه های لاغری میباشد تا با بهترین دستگاه به صلاحدید مربی حاضر برای شما برنامه ای منظم داده شود تا در یک دوره شرکت در کلاس های ورزشی و گرمایشی تک باربی به وزن و سایز دلخواه خود برسید . دستگاه های این سالن لاغری تاثیر گذار بر روی عضلات و چربی هاست که ابتدا انها را میشکند و سپس به راحتی اب میکند. هر کدام از دستگاه های مرکز لاغری تک باربی دارای خصوصیات استکه در همین سایت درباره هر دسگاه میتوانید اطلاعات بیشتری بدست اورید. تک باربی بهترین مرز لاغری با دستگاه در غرب تهران از نگاه مخاطبان و مشتریان غرب تهران

دستگاه های مرکز لاغری تک برابی

جی فایو یا g5

برای تماس با مرکز لاغری تک برابی برای مشاوره بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید و مشاوره رایشگان دریافت کنید

بهترین مرکز لاغری موضعی با دستگاه

 

02144244023

و در خارج ساعات کاری با شماره

09391312751

مرکز لاغری با دستگاه غرب تهران یکی از بهترین مراکز لاغری در غرب تهران که خدمات لاغری با دستگاه ارائه میدهد

تک باربی با سابقه طولانی با برنامه ریزی اصولی و انالیز دقیق بدن شما راه های موثر لاغری در سالن لاغری و استفاده از دستگاه ها را به شما پیشنهاد میکند تا به سایز فرم و وزن ایده آل برسید

بهترین کلینیک لاغری تهران - لاغری

laghari.vip/بهترین-کلینیک-لاغری-تهران/
در بهترین کلینیک لاغری دستگاه ها با بهره گیری از روشهای مختلف شامل ... کلینیک لاغری غرب تهران، مناسب ترین و بهترین کلینیک لاغری مورد نظر را با توجه به ...

لاغری سریع در بهترین کلینیک تهران

ideal-clinic.ir/لاغری-سریع-در-بهترین-کلینیک-تهران/
لاغری سریع در بهترین کلینیک تهران را با کلینیک ایده آل تجربه کنید. اگر میخواهید اندامی ایده آل و متناسب داشته باشید. جدیدترین تکنولوژی آمریکایی دستگاه های ...

کویتیشن در بهترین کلینیک تهران در کلینیک ایده آل شعبه ...

ideal-clinic.ir/کویتیشن-در-بهترین-کلینیک-تهران/
کویتیشن در بهترین کلینیک تهران برای لاغری را در کلینیک ایده آل با جدیدترین تکنولوژی آمریکایی و مدرنترین دستگاه های اروپایی تجربه کنید.

کلینیک تخصصی لاغری و کاهش وزن سیبیتا با 90 درصد ...

takhfifan.com › تهران › سلامتی و پزشکی › خدمات تناسب اندام و لاغری
۱۸ دی ۱۳۹۶ - تخفیف کلینیک تخصصی لاغری و کاهش وزن سیبیتا تنها با پرداخت ... لاغری سالم و بدون عارضه بدون قرص بدون جراحی بدون دستگاه لاغری ... آدرس: ستارخان بین خیابان تاکستان و سه راه تهران ویلا کوچه عنبر افشان پلاک20 طبقه2 واحد3 و4 ... بردن و لاغری غبغب · مراکز لاغری غرب تهران · مراکز لاغری · خدمات لاغری ...

کلینیک لاغری در غرب تهران - دکتر آرش نجف بیگی

drnajafbeigi.com/page/4286
کلینیک لاغری در غرب تهران. کلینیک تخصصی دکتر آرش نجف بیگی. ارائه خدمات تخصصی زیبایی با بهترین و جدیدترین دستگاه ها برای رفع مشکلات ...
شما از این صفحه در 6/23/18 بازدید کردید.

مشاهده تخفیف های لاغری موضعی در نت برگ

netbarg.com › خانه › لاغری موضعی
شما میتوانید پیشنهادات لاغری موضعی را به صورت آنلاین با تخفیف های ۵۰% تا ۹۰% ... چربی های موضعی و از ریخت افتادگی بخش هایی از بدن، بهترین راه لاغری موضعی است، ... لاغری موضعی با دستگاه 3MAX در مطب دکتر صداقت با 90% تخفیف و پرداخت ..... لازم به ذکر است نت‌برگ هم‌اکنون در اکثر شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، کرج، ...

لاغری موضعی در کلینیک اکسیر مرکزی با 70% تخفیف در ...

netbarg.com › خانه › پزشکی و سلامت › لاغری موضعی در کلینیک اکسیر مرکزی
رتبه: ۵ - ‏۱۱۲ رأی
30% الي 50% تخفيف ساير خدمات مركز از جمله ' لاغري و تناسب اندام با مجهزترين سيستم هاي غير تهاجمي , رفع سلوليت , جوان سازي با دستگاه CO2 Fractional و RF و ...

لیست جستجو تخفیف لاغری موضعی - همگردی

hamgardi.com/list/KeyWord-تخفیف-لاغری-موضعی
لیست همگردی - تخفیف لاغری موضعی - مرکز لاغری اکسیر , مرکز لاغری و ... واسه کسایی که دنبال لاغری هستن، «سیبیتا» بهترین گزینه ست، چرا که علاوه بر ... مرکز لاغری غرب تهران تک باربی با دستگاه های پزشکی ورزشی موثر ترین روش ها در ...
شما از این صفحه در 6/23/18 بازدید کردید.

کلینیک مرکزی اکسیر

exircenterclinic.ir/
افتتاح شعبه دوم اکسیر مرکزی در مرکز تجاری اداری برج پالادیوم ادامه . ... لاغری موضعی و کاهش سایز ... رفع دائمی مو های زائد با استفاده از بهترین و معتبرترین دستگاه های روز دنیا ساخت کشور امریکا و ایتالیا، با بهترین اثربخشی و بالاتری سطح ... تهران، یوسف آباد، خیابان هجدهم، پلاک ۱۰، واحد ۱۷ و ۱۸ (پارکینگ اختصاصی رایگان )

زیبایی و بهداشت | مرکز لاغری موضعی با دستگاه در تهران - ...

payameavval.bizna.ir/ads/مرکز-لاغری-موضعی-با-دستگاه-در-تهران/7124.aspx

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - مرکز لاغری موضعی در غرب تهران. 09306983045 در بزرگترین مرکز لاغری خانه زیبایی پری می توان هیکلی متناسب داشت ... رفع چاقی موضعی با دستگاه .... سیدخندان میکروپیگمنتیشن در تهران بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن ...

8 راز افراد لاغر اندام که به شما نمیگویند

8 راز افراد لاغر اندام که به شما نمیگویند

در این نوشته خواهیم گفت که طرز تفکر افراد لاغر اندام چیست ایا انها ژنتیکی لاغر میمانند و هر چه میخورند لاغر نمیشوند یا کارهایی که انجام میدهند دارای یک اصول حرفه ای است

همه ما يك دوست باريك اندام داريم-همان دوستي كه هرگز دچار وسوسه سبد نان نميشود و وقتي ميگويد "من يك تكه كوچك برميدارم"، واقعا همين كار را ميكند. واقعا او چطور ميتواند؟

 

تحقيقات نشان ميدهد كه افراد باريك اندام اصولا مانند باقي افراد به غذا فكر نميكنند. دكتر ديوي كاتز (David Katz)استاديار بهداشت عمومي در دانشگاه ييل (Yale) ميگويد: " افراد باريك با غذا رابطه راحت و بدون مشكلي دارند."

 

"از طرف ديگر، افرادي كه اضافه وزن دارند مدام به غذا فكر ميكنند. آنها تمام اوقات به مقدار و تعداد دفعات غذا خوردن خود توجه ميكنند و در نتيجه، زمان صرف غذا از مشغوليات دائمي ذهن و مغز آنهاست."

 

در اينجا، متخصصين كاهش وزن به بررسي ذهن اسرار آميز افراد "ذاتا" باريك اندام پرداخته و به شما ميگويند كه آنها چگونه رفتار كرده و شما چگونه ميتوانيد مانند آنان باشيد.

 

 

1. آنها سيرشدن را به پر شدن معده ترجيح ميدهند.


به گفته جيل فلمينگ (Jill Fleming) نويسنده كتاب "لاغرها بشقابشان را پاك نميكنند"، اگر براي پر شدن معده مقياس از 1 تا 10 را در نظر بگيريم، باريكها در حدود درجه 6 و 7 دست از خوردن ميكشند. اما باقي افراد-از جمله من و شما- تا درجه 8 و 10 هم پيش ميروند. شايد دليل اينكار اشتباه گرفتن حس "پر" بودن با سير شدن است و ما تصور ميكنيم اگر زود دست از خوردن بكشيم، خود را از غذاها محروم ساخته ايم. يا شايد عادت داريم بدون توجه به اينكه نياز بدنمان چقدر است، هرچه در مقابلمان باشد تمام كنيم.

 

از لاغرها تقليد كنيم: هنگام صرف وعده بعدي غذايتان، در ميانه غذا خوردن قاشق و چنگال را كنار بگذاريد و با استفاده از مقياس 1 تا 10 پري معده، درجه پري خود را بسنجيد. يك بار ديگر هنگامي كه حدود 5 لقمه از غذايتان باقي مانده اينكار ا انجام دهيد. هدف از اين كار افزايش آگاهي شما از ميزان سيري در طي صرف غذاست و از طرف ديگر، اين مكثها، موجب ميشود كه احساس سيري فرصتي براي خودنمايي يافته و شما زودتر از قبل سيري را حس كنيد.

 

 

2. آنها دريافته اند كه گرسنگي يك مورد اورژانس نيست.

 

بسياري از ما كه مدام با كيلوهاي اضافه درگيريم، گرسنگي را به عنوان شرايطي درنظر ميگيريم كه بايد به سرعت برطرف شود.به گفته دكتر جوديت بك (Judith Beck) " اگر از گرسنگي وحشت داشته باشيد، مدام براي پرهيز از آن به خوردن ميپردازيم." افراد باريك گرسنگي را تحمل ميكنند زيرا ميدانند كه حمله هاي گرسنگي همواره مي آيند و ميروند، پس از اقدام فوري خودداري ميكنند.

 

براي تقليد از آنها يك روز پر مشغله را براي به تاخير انداختن يكي دو ساعته ناهار انتخاب كنيد يا غذاي ميان وعده بعد از ظهر را حذف كنيد. خواهيد ديد كه هنوز هم ميتوانيد به خوبي از عهده كارهايتان برآييد. پس در دفعات بعدي كه ناله گرسنگي معده را شنيديد، در راه افتادن به سوي يخچال خودداري خواهيد كرد.

 

 

3. آنها از غذا براي تسكين غصه هاي خود استفاده نميكنند.


مساله اين نيست كه زنان باريك اندام نسبت به خوردن احساسي ايمن هستند، اما آنها ميتوانند اين حالت را تشخيص داده و از خوردن دست بكشند.

 

چه كنيم كه مانند آنها باشيم؟ افزودن لغت "ايست" به مجموعه لغات روزمره بسيار مفيد است. اين كلمه با فرمانهايي چون "از خوردن باقي بيسكوييتها دست بكش" متفاوت است، ما بايد بياموزيم كه در زمانهايي چون گرسنگي، خشم، تنهايي يا خستگي كه چهار دليل اصلي خوردن احساسي هستند، به خود آمده و فرمان "ايست" را صادر كنيم.

 

اگر واقعا گرسنه هستيد، يك ميان وعده متعادل مانند يك مشت آجيل خام انتخاب كنيد كه بتواند شما را تا وعده بعدي غذا نگهدارد. اما اگر خشمگين، تنها يا خسته هستيد، براي تسكين احساسات خود به دنبال يك راه حل جايگزين و بدون كالري باشيد. خشم خود را با پياده روي يا تنها با بالا و پايين پريدن كنترل كنيد زيرا بالا رفتن ضربان قلب ميتواند از ميزان عصبانيت شما بكاهد. تنها هستيد؟ به يك دوست تلفن كنيد، به اقوام و دوستان يك اي-ميل بفرستيد يا براي قدم زدن به پارك يا فروشگاه برويد.حتي اگر با يك چهره آشنا برخورد نكنيد هم، بودن در كنار ديگران شما را بيشتر به اجتماع مرتبط ميكند. اگر هم خسته هستيد، به خاطر خدا كمي خوابيد!

 

تناسب اندام

 

4. آنها ميوه بيشتري ميخورند.


بر اساس تحقيقي از جامعه متخصصين تغذيه آمريكا، افراد لاغر در طول روز به طور متوسط يك وعده ميوه بيشتر از اشخاص چاق مصرف كرده و بيشتر از آنكه به مصرف مواد چرب تمايل داشته باشند، به مواد فيبري علاقمندند.

 

تقليد از باريك اندامها: ميوه را به غذاهاي خود وارد كنيد. ببينيد در رژيم روزانه شما چه امكاناتي براي افزودن ميوه وجود دارد. هدف شما بايد افزودن دو يا سه وعده ميوه به غذاي روزانه باشد. ميتوانيد ميوه را در ماست ريخته، برشهاي ميوه را به ساندويچ خود افزوده يا براي دسر از سيب پخته استفاده كنيد. همواره يك ظرف ميوه روي ميز داشته باشيد تا هنگام گرسنگي اولين ماده دم دستتان ميوه باشد.

 

 

5. آنها بنده عادتند


هر متخصص تغذيه به شما خواهد گفت كه داشتن رژيم غذايي متنوع بسيار مفيد است-اما تنوع بيش از حد ميتواند نتيجه معكوس ببار آورد. تحقيقات نشان داده اند كه مزه ها و بافتهاي بيش از حد متنوع افراد را به پرخوري تشويق ميكنند. به گفته دكتر بك " افراد باريك اندام داراي چيزي هستند كه من آنرا "عادت غذايي" مينامم. اكثر غذاهاي اين افراد از مواد اوليه اي كه با دقت انتخاب شده اند تشكيل ميشوند. اين غذاها از موارد تنوع بخش و غافلگير كننده اندكي برخوردارند و در كل، رژيم غذايي آنها قابل پيش بيني است."

 

براي در پيش گرفتن اين روش بايد در مورد وعده هاي اصلي غذايتان تا حد امكان برنامه ريزي شده و ثابت باشد -براي مثال صبحانه شامل برشتوك و شير، سالاد براي ناهار و الي آخر. افزودن مرغ آب پز يا كبابي به سالاد در يك روز و ماهي تن در روز ديگر اشكالي ندارد، مهم اين است كه دنبال كردن يك برنامه غذايي تقريبا از پيش تعيين شده، امكان افراط را از شما سلب ميكند.

 

 

6. آنها داراي ژن اراده و خويشتن داري هستند.


محققين در دانشگاه تافتز (Tufts) متوجه شده اند كه بزرگترين عمل تعيين كننده افزايش وزن زنان در سنين 50 و 60 ميزان رفتارهاي بيقيدانه يا به عبارت ديگر نامحدود آنهاست. زناني كه رفتارهاي بي قيد كمتري دارند و در مقابل از حس خودداري متعادلي برخوردارند، از كمترين ميزان اضافه وزن برخوردارند. بي قيدي بيشتر و در نتيجه خودداري كمتر، به افزايش وزن تا 15 كيلو در سنين بالاتر منجر ميشود.

 

براي تقليد از اين خصيصه، براي زمانهايي كه ميزان خودداريتان در كمترين ميزان آن است-مانند مهمانيها و حضور در گروه بزرگي از دوستان، آماده شويد. اگر در مهماني هستيد، با خود قرار بگذاريد كه از هر چهار پيش غذايي كه به شما تعارف ميشود، يكي را برداريد. اگر براي شام بيرون رفته ايد، براي غذاي اصلي، يك پيش غذا سفارش دهيد و دسر خود را با يكي از دوستان شريك شويد. اگر عصبي هستيد- يك موقعيت ديگر از خودداري اندك- حتما مقداري خوراكي سالم مانند ميوه يا سبزيجات خرد شده اي چون هويج و كرفس در اختيار داشته باشيد.

 

 

7. آنها اهل حركت هستند.


لاغر اندامها، به طور متوسط هر روز دو و نيم ساعت بيش از افراد ديگر سرپا هستند- كه براي سوزاندن 15 كيلو در سال كافي است.

 

اگر قصد داريد بر ميزان تحرك خود بيافزاييد، قبل از هرچيز بايد صادقانه مقدار حركت خود را ارزيابي كنيد. بسياري از افراد در برآورد مقدار تحرك خود غلو ميكنند. اكثر مردم 16 تا 20 ساعت از روز خود را در حالت نشسته ميگذرانند. اگر يك گام شمار pedometer در اختيار داشته داريد، در يك روز عادي آنرا به كار ببريد و ببينيد تا چه حد به تعداد توصيه شده- 10 هزار قدم - نزديك شده ايد. روز شما بايد شامل 30 دقيقه تمرين ورزشي با برنامه و مجموعه اي از عادات مفيد مانند استفاده از پله به جاي آسانسور يا تميز كردن منزل با سرعت و انرژي بيشتر باشد.

 

 

8. آنها خوب ميخوابند.

 

افراد باريك در مقايسه با افراد داراي اضافه وزن، هفته اي 2 ساعت بيشتر ميخوابند. بنا به نظر محققين، كمبود استراحت با چشمان بسته، با كاهش هورمونهاي كنترل كننده اشتها مانند لپتين (leptin) و افزايش هورمونهاي بالا برنده اشتها مانند گرلين (ghrelin) ارتباط مشتقيم دارد.

 

از اين روش تقليد كنيم: 2 ساعت خواب بيشتر در هفه به معناي 17 دقيقه خواب بيشتر در روز است كه حتي براي افرادي كه برنامه كاري بسيار فشرده اي دارند هم قابل اجراست. از اين مقدار افزايش به زمان خواب شروع كنيد تا بتوانيد برنامه خود را طوري تنظيم نماييد كه هر شب 8 ساعت بخوابيد.

 

توصيه مهم:

صبحانه بخوريد! 78% از رژيم گيرندگان موفق هر روز خود را با صبحانه آغاز ميكنند.

منبع:بیتوته

چه چیزی بخوریم تا لاغر شویم+لیست مواد غذایی

چه چیزی بخوریم تا لاغر شویم+لیست مواد غذایی

شاید خیلی از توصیه های لاغری در باره غذا این باشد که چه چیزی نخوریم و چه رژیم هایی بگیریم

در اینجا به شما خواهیم گفت چه چیزی میل کنید تا لاغر شوید و دور کمر خود را به کمترین سایز برسانید

روغن بذر کتان

 

 

 

روغن بذر کتان بهترین منبع گیاهی اسیدهای چرب امگا3 است و به کاهش التهاب سیستمیک کمک می‌کند.

1 قاشق از روغن بذر کتان را به اسموتی‌های کم کالری مناسب برای کاهش وزن خود اضافه کنید تا از یک میان وعده سالم استفاده کرده باشید.

 

شکلات تلخ

 

 

 

شکلات و یا به طور مشخص پودر کاکائو، شامل ترکیباتی است که پتانسیل محافظت در برابر بیماری های قلبی، سکته مغزی، سرطان، و دیابت را دارند و از طرفی باعث کاهش وزن نیز می‌شوند. 1/4 فنجان شکلات تلخ را آب کرده و آرام آرام روی توت فرنگی تازه بریزید تا دسری خوشمزه برای صاف شدن شکم خود داشته باشید.

 

بادام

 

 

 

چربی‌های اشباع نشده و ویتامین E در بادام با یکدیگر در جهت کاهش کلسترول عمل می کنند. بادام همچنین منبع بسیار خوبی از پروتئین‌های گیاهی و فیبر است و وجود آن در یک برنامه غذایی برای کاهش وزن ضروری است. 2 قاشق غذاخوری بادام را با ماست کم‌چرب و توت فرنگی برای یک وعده صبحانه انرژی‌زا میل کنید.

 

روغن زیتون

 

 

 

روغن زیتون برای پخت‌وپز و سالاد بهترین است زیرا حاوی بیشترین اسیدهای چرب اشباع نشده است، که با کمترین کلسترول بد و کمترین تاثیر را روی کلسترول خوب می گذارد. هرچه این روغن سبزتر باشد آنتی اکسیدان بیشتری دارد پس سعی کنید از نوع طبیعی و خالص آن استفاده کنید.

می توانید به عنوان سس و طعم‌دهنده در همه سالادها و حتی غذاها از آن استفاده کنید.

 

گردو

 

 

 

مانند غذاهای دریایی و بذر کتان، گردو حاوی اسیدهای چرب امگا3 است که به محافظت از قلب و سلامت مغز کمک می‌کند. در میان‌وعده‌ای خود حتما از گردو استفاده کنید. با اضافه کردن دو قاشق غذاخوری گردو بو داده به سالاد خود از تاثیرات آن برای کاهش چربی‌های اطراف شکم و کمر بهره‌مند شوید.

منبع: زیبامون

اگر قند خون تثبیت شود از تولید انسولین زیاد (هورمونی که باعث ذخیره ی چربی در بدن می شود) جلوگیری شده و میل به خوردن میان وعده ی های شیرین بعد از غذا یا پایان روز کاهش پیدا می کند. در نتیجه می توانید به سریع تر آب شدن چربی های پهلوها امیدوار باشید.


10 ماده غذایی برای آب کردن پهلوهامی شود گفت کمر باریک شدن آرزوی همه خانم ها و البته آقایان است. اینکه دو طرف پهلوها پر از چربی اضافه باشد چندان زیبا نیست. البته آب کردن این چربی ها غیرممکن نیست اما کار چندان ساده ای هم نیست.
 

برای آب کردن چربی پهلوها باید اراده کنید و با گنجاندن مواد غذایی مناسب در برنامه ی غذایی به اضافه ورزش منظم به آب کردن چربی های این منطقه امیدوار باشید. بنابراین بهتر است از همین امروز دست به کار شوید و تا فرا رسیدن سال جدید بخشی از این چربی ها را از بین ببرید.
 

جوی دوسر
جوی دوسر سرشار از فیبرهای غذایی است که به کاهش میزان چربی ها کمک می کنند. علاوه بر این، فیبرها باعث ایجاد احساس سیری طولانی مدت شده و قند خون را کنترل می کنند. اگر قند خون تثبیت شود از تولید انسولین زیاد (هورمونی که باعث ذخیره ی چربی در بدن می شود) جلوگیری شده و میل به خوردن میان وعده ی های شیرین بعد از غذا یا پایان روز کاهش پیدا می کند. در نتیجه می توانید به سریع تر آب شدن چربی های پهلوها امیدوار باشید. البته به شرطی که ورزش را فراموش نکنید.
 

روغن نارگیل
محققان به این نتیجه رسیده اند که بین مصرف روغن نارگیل و سرعت گرفتن سوخت و ساز بدن ارتباطی وجود دارد. این روند نیز به سوزاندن چربی های بیشتر کمک زیادی می کند. علاوه بر این روغن نارگیل برای سلامت قلب مؤثر است و سلامتی را ارتقا می دهد.

 

میوه های ریز
توت ها و میوه های کوچک و به اصطلاح بری ها آبدار و خوشمزه هستند. این میوه ها سرشار از آنتی اکسیدان ها بوده و انرژی را بیشتر می کنند. میوه های ریز حاوی میزان زیادی فیبر و تانین هستند که التهاب دستگاه گوارشی را کاهش می دهد و به کاهش کیلوهای اضافه و نفخ کمک می کنند.
 

سیب
سیب یک میان وعده فوق العاده است که سرشار از فیبرها و پکتین است. این دو عنصر مغذی معده را به مدت زمان طولانی تری پر می کنند و در نتیجه لازم نیست ریزه خواری یا پرخوری کنید. کنترل اشتها اولین گام رسیدن به تناسب اندام است. اگر به این اصل پایبند باشید و به طور مرتب ورزش کنید رسیدن به تناسب اندام و کمرباریک شدن کار چندان سختی نخواهد بود.

 

ماست یونانی
ماست و به ویژه اگر در دسترس تان باشد، ماست یونانی سرشار از پروتئین ها و همچنین باکتری های گوارشی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و به هضم غذا کمک می کنند. شما می توانید ماست یونانی را در وعده ی صبحانه، ناهار، شام و حتی میان وعده ها نیز میل کنید و از مشکلی به نام نفخ خلاص شوید. پروتئین های موجود در این ماده ی غذایی باعث ایجاد احساس سیری طولانی مدت می شوند. حتماً از این ماست در جهت رسیدن به تناسب اندام استفاده کنید.
 

ماهی آزاد
فیله ماهی آزاد حاوی پروتئین و اسیدهای چرب ضروری است. این ماده غذایی با کاهش حالت مقاومت سلول ها به انسولین و کنترل قند خون باعث کاهش میل به مصرف قند شده و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. در نتیجه کالری بیشتری می سوزانید و زودتر به تناسب اندام می رسید. بنابراین سعی کنید به جای مصرف گوشت های پرچرب ماهی آزاد را وارد برنامه ی غذایی تان کرده و آن را با سالاد فراوان میل کنید. البته دور سس های چرب را خط قرمز بکشید.

 

باریک شدن کمر, چربی در بدن

کنترل اشتها اولین گام رسیدن به تناسب اندام است

 

بادام
یک مشت آجیل و به خصوص بادام سرشار از پروتئین است. بنابراین یک میان وعده ی فوق العاده محسوب می شود که به خوبی شما را سیر و از ریزه خواری پیشگیری می کند. اگر این مواد غذایی به همراه میوه ها یا سبزیجات مصرف شوند و یا آن را به سالادها اضافه کنید تأثیر آن بیشتر خواهد شد. بادام حاوی پروتئین و تحریک کننده ی متابولیسم بدن است. بنابراین می توانید بدون این که دچار زیاده روی شوید روزانه به میزان یک مشت کوچک از این مواد غذایی مصرف کنید.
 

اسفناج و رفقا
برای خوش اندام شدن و آب کردن چربی های اضافه ی بدن باید چربی های موجود در مواد غذایی تان را کاهش دهید. به عقیده ی محققان برای این کار سبزیجات برگ سبزی مانند اسفناج را جایگزین سبزیجات نشاسته ای و چرب مانند سیب زمینی سرخ کرده کنید.

 

برحسب مطالعات انجام شده مردم جهان بیشتر سیب زمینی و بعد از آن پیاز و گوجه فرنگی مصرف می کنند و تنها 5 درصد به سبزیجاتی مانند هویج و کدوحلوایی علاقه نشان می دهند. این میزان برای سبزیجات برگ سبزی مانند اسفناج فقط 3 درصد است. اما باید بدانید که سبزیجات برگ سبز جزو چربی سوزها هستند. بنابراین تا می توانید اسفناج، شاهی، بروکلی، کاهو و سبزی خوردن میل کنید.

 

اسفناج و رفقایش حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مانند بتاکاروتن، ویتامین C، کلسیم، فولاسین و منیزیم هستند. اسفناج یکی از آن سبزیجات سبزرنگ خوشمزه ای است که می توانید در تهیه ی سالادها، املت، سس، ساندویچ و حتی اسموتی ها استفاده کنید.
 

فلفل
فلفل هایی مانند فلفل چیلی باعث تحریک متابولیسم می شوند. در نتیجه به چربی سوزی و تناسب اندام کمک می کنند. این خاصیت فلفل ناشی از ترکیبی به نام کاپسایسین است که طعم تندی به این ماده ی غذایی می دهد.

 

تخم مرغ
روزگاری که تصور می شد تخم مرغ و به خصوص زرده ی آن برای قلب مضر است به پایان رسیده. بدون شک نباید هر روز تخم مرغ میل کنید اما بدانید که این ماده ی غذایی سرشار از پروتئین، اسیدهای آمینه و چربی های مفید برای قلب است که متابولیسم را تحریک کرده و انرژی زیادی به بدن می دهد. در عین حال یکی از همیاران تناسب اندام محسوب می شود. اگر می خواهید زودتر به هدف لاغری و خوش اندامی برسید حتماً تخم مرغ را وارد برنامه ی غذایی تان بکنید.

 

حرف آخر
این روزها خیلی از افراد به جای اینکه به دنبال کنترل خورد و خوراکشان باشند دنبال خوردنی هایی هستند که لاغر می کند. بدانید و آگاه باشید هیچ روش یا خوراکی معجزه گری برای یک شبه لاغر و خوش اندام شدن وجود ندارد. رسیدن به تناسب اندام اراده می خواهد و برنامه ریزی. قبل از هر چیزی باید از زیاده روی بپرهیزید.

 

در عین حال باید به اندازه ی کافی و مورد نیاز بدنتان غذا بخورید. بهتر است مواد غذایی مفیدی مانند آنچه در این مطلب قید شدند را به برنامه ی غذایی تان اضافه کنید. یادتان باشد زیاده روی نکنید و بدانید که علاوه بر تغذیه ی سالم به تحرک بدنی نیز نیاز دارید. در نتیجه روزانه ورزشی سبک و مناسب مانند پیاده روی و شنا داشته باشید و از انجام حرکات موضعی که به آب شدن چربی های پهلوها کمک می کنند نیز غافل نشوید.

بیتوته


تک باربی

مرکز لاغری تک باربی