close
دانلود آهنگ جدید
سالن لاغری در غرب تهران - 3

سالن لاغری در غرب تهران - 3

تازه ترین انتشار یافته ها
پیغام مدیر
از این که سایت ما را به عنوان سایت مورد نیاز خود انتخاب کرده اید متشکریم.

لاغری موضعی با دستگاه برای شکم و پهلو

لاغری موضعی با دستگاه برای شکم و پهلو

لاغری موضعی با دستگاه برای شکم و پهلو چگونه است ایا میتوانم لاغری شوم ؟ لاغر کردن شکم و پهلو جزو مشکلات هست که اکثرا با آن مواجه هستیم دلیل سخت اب شدن این قسمت ها تحرکات زیاد درونی مانند معده و روده است و برای اینکه بتوانند این اعضا کار خود را درست انجام دهند چربی ذخیره میکنند اما دلیل دیگر چاقی پهلو و شکم عدم تحرک و ورزش است. اما همه میدانند حتی کسانی که ورزش میکنند هم از سخت اب شدن پهلو و شکم خبر میدهند.

لاغری موضعی بادستگاه این اجازه را میدهد تا بعد از شکسته شدن عضلات و چربی ها با استفاده از دستگاه های ال پی جی جی فایو فارادیک و روش بادی رپ , شکسته شوند و با یک ماساژ و یا سونا به راحتی اب شوند در هر جلسه استفاده درست از دستگاه 300 تا 500 گرم وزن کم میشود و در یک دوره شرکت در کلاس های لاغری به سایز مناسب خواهید رسید.

اطلاعات مختصر درباره دستگاه های لاغری

اطلاعات مختصر درباره دستگاه های لاغری

اطلاعات مختصر درباره دستگاه های لاغری

جی فایو برای رفع سلولیت و تمامی دستگاه های دیگر مانند ار اف کویتیشن فارادیک مانکل استایل یا بادی ر چگونه باعث لاغری میشود و نحوه عملکرد هر کدام چیست

دستگاه های لاغری موضعی

 

فارادیک چیست و چگونه لاغر میکند

این روش از روش های نوین در لاغری در سطح جهان استفاده میشود این دستگاه شامل پد هایی است که به نقاط بدن متصل میشود و بتعث انقباض و انبساط این عضلات در همان ناحیه میشود و در نتیجه بتعث شکسته شدن عضلات در همان ناحیه میشود و همینطور چربی ها را از بین در زمان کوتاه از بین میبرد


جی فایو g5

ورزش به لاغری کمک میکند اما شما هیچ گاه با ورزش کردن نمیتوانید سلولیت های بدنتان را از بین ببرید به دلیل اینکه این سلولیت ها به لاغری شما مربوط نمیباشد بلکه به پوست شما مربوط میشود دستگاه جی فایو میتواند این سلولیت ها را با سری هایی که دارد نابود کند از ویژگی های دستگاه جی فایو میتوان به :

 1. نابودی ذخیره ای چربی
 2. از بین رفتن سلولیت ها
 3. افزایش گردش خون و شادابی پوست
 4. برای لاغری موضعی کافی است هر نفر حداقل یک بار در هفته از دستگاه لاغری جی فایو استفاده کند.
  • معمولاً افراد پس از گذشت ۴-۳ جلسه از درمان با دستگاه لاغری جی فایو، متوجه تغییر سایز و لاغری موضعی خود می‌شوند.
  • در نظر داشته باشید که تأثیر این دستگاه در افراد مختلف متفاوت است و ممکن است هر فردی تعداد جلسات متفاوتی نیاز داشته باشد تا به سایز و اندام مورد علاقه خود برسد.

   

  کم کردن وزن با جی فایو ممکن یا غیر ممکن

   

  دستگاه لاغری جی فایو برای کاهش وزن نیست اما این دستگاه برای کاهش سلولیت و سم زدایی عالی است. البته این دستگاه در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب سرعت کاهش وزن را افزایش داده و به لاغری کمک می‌کند.

  مدت زمان ماندن نتیجه استفاده از دستگاه جی فایو

  با ورزش منظم، رژیم غذایی مناسب و تغییر شیوه زندگی، از دست دادن سلولیت می‌تواند برای یک دوره طولانی مدت حفظ شود، اما معمولاً به طور دائمی نیست. بهتر است بعد از از بین رفتن سلولیت‌ها و رسیدن به سایز دلخواه رژیم غذایی و ورزش خود را حفظ کرده و گاهی به ماساژ درمانی با دستگاه لاغری جی فایو بروید.

  جی فایو دستگاه لاغری

  عوارض جانبی احتمالی درمان با دستگاه لاغری جی فایو چیست؟

  • اکثر مشتریان یک ساعت پس از درمان احساس آرامش و گرمایی را به ویژه در مناطق ماساژ داده شده گزارش می‌دهند.
  • از آنجا که سیستم لنفاوی تحریک شده است، توصیه می‌شود برای رفع این وضعیت حداقل دو لیتر آب در هر روز در طول مدت درمان با دستگاه لاغری جی فایو مصرف شود.
  • اگر پس از درمان به اندازه کافی آب ننوشید، ممکن است احساس بی حالی کنید و احتمالاً در اثر حرکت سموم در بدنتان، ممکن است سردرد بشوید.


داشتن اندام مناسب و بدون چربی آرزوی تمام افراد است که روش های مختلفی در این زمینه وجود دارد.. لاغری موضعی با LPG  روشی جدید و مناسب است، دستگاه LPG  با شیوه درمانی غیر تهاجمی در درمان چربی اضافی بسیار موفق بوده است. فواید LPG  نسبت به عوارض LPG بسیار بیش تر است، اگر شما هم به دنبال روش لاغری موضعی مناسب هستید و از رژیم های سخت و انجام ورزش های سنگین خسته شده اید می توانید از طریق آشنایی لاغری موضعی با LPG، در مدت زمان کوتاه به ظاهری مناسب و ایده آل برسید، پس تا انتهای مطلب برای آشنایی با نحوه عملکرد دستگاه LPG و عوارض و فواید آن در حذف چربی اضافی  با ما همراه باشید.

 

 

lpg در کلینیک لاغری تهران

درباره نحوه عملکرد دستگاه LPG

دستگاه LPG روشی جدید برای حذف چربی اضافی در نواحی مختلف بدن از جمله بازو، باسن، شکم، ران و دور کمر می باشد. نحوه عملکرد و چگونی کار دستگاه LPG به این روش است که با حرکات مکشی و آرام بر روی پوست باعث ماساژ پوست و خون رسانی و بهبود گردش لنفاوی می شود؛ که این فرآیند منجر به تجزیه چربی های اضافی پوست می شود. لاغری موضعی با LPG علاوه بر از بین بردن چربی های اضافی با بهبود پوست و محکم شدن آن زیبایی اندام شما را دو چندان می کند. لاغری موضعی با LPG به طور کلی در هفته در دو جلسه 45 دقیقه ای انجام می شود و تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه دارد، البته با این روش درمانی خیلی سریع، نسبت به دیگر روش ها به نتیجه می رسید.

 لاغری موضعی با دستگاه LPG

عوارض و فواید دستگاه LPG

لاغری موضعی با LPG  مانند دیگر روش های درمانی دارای عوارض و فوایدی است، البته میزان فواید این روش نسبت به عوارض آن بسیار بیش تر است.

فواید لاغری موضعی با LPG

کم رنگ شدن و گاهی هم از بین رفتن ترک پوستی، ایجاد حس آرامش، بهبود و سفتی پوست، از بین بردن چربی اضافی، جوانسازی پوست، روشی آسان و بدون درد، از بین بردن سلول های مرده پوست

عوارض لاغری موضعی با LPG 

عوارض کار با دستگاه LPG به دلیل این که یک روش غیر جراحی است؛ بسیار کم است. در افرادی که پوست حساس دارند ممکن است باعث ایجاد کبودی و پارگی مویرگ ها شود. به دلیل کاهش جریان خون بهتر است افرادی که بیماری خاص مانند ایدز، نارسایی کلیه، بیماری قلبی، سرطان و … دارند، از این روش استفاده نکنند.

کویتیشن چیست؟

عمل کویتیشن از جمله بهترین روش ها برای لاغری موضعی و تناسب اندام می باشد. این روش با استفاده از دستگاه سونوگرافی انجام می گیرد و باعث از بین بردن رسوبات چربی در قسمت مورد نظر بدن می شود. در واقع این عمل می تواند چربی های دور شکم شما را جمع کرده و ظاهری آراسته را به شما هدیه می دهد. این عمل می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله شکم، پهلو، زانو و باسن انجام گیرد. این عمل با استفاده از سیگنال هایی با فرکانس پایین انجام می گیرد و برای لاغری طولانی مدت و ماندگار بسیار مناسب می باشد.  

کاهش سایز با روش کویتیشن

مزایای استفاده از عمل کویتیشن

عمل کویتیشن دارای نتایجی بسیار کوتاه مدت می باشد. افراد با انجام این روش طی چند جلسه شاهد کاهش وزن و آب شدن چربی ها می باشند. البته نتایجی که هر فرد پس از انجام این عمل کسب می کند ممکن است متفاوت باشد. از جمله عواملی که بر روی نتایج تاثیر گذار است می توان به متابولیسم بدن، ساختار بافت، سن، تغییرات هورمونی و منطقه سکونت اشاره کرد. توجه کنید که برای مشاهده نتایج قطعی این روش باید جلسات درمانی را طی زمان بندی مناسب انجام دهید. این موضوع به میزان چربی موجود در بافت مورد نظر بستگی دارد.

 

نکات مهم قبل و بعد از عمل کویتیشن

قبل از انجام عمل کویتیشن حتما با یک پزشک متخصص در این زمینه مشورت کنید. شما می توانید با شرکت در یک جلسه مشاوره نسبت انجام یا عدم انجام این عمل آگاه شوید. در واقع از جمله موارد مهمی که در انجام این عمل باید به آن توجه کرد این است که عمل کویتیشن برای کاهش چربی های بافت خاصی از بدن می باشد. برخی تصور می کنند که این روش برای کاهش وزن تاثیر زیادی می گذارد، ولی در واقع اینطور نیست. این روش بیشتر برای آراستگی ظاهر می باشد. از خصوصیات دیگر این روش، نرم تر شدن پوست بدن پس از انجام این روش می باشد. در برخی موارد این عمل برای برخی افراد توصیه نمی شود. مشورت کردن با یک پزشک متخصص می تواند کمک زیادی به شما بکند.

لاغری موضعی با کویتیشن


تخفیف دستگاه لاغری در غرب تهران

تخفیف دستگاه لاغری در غرب تهران

سالن لاغری تک باربی در نظر دارد تخفیف دستگاه لاغری در غرب تهران را به صورت ویژه ارپه دهد با قیمتهای فوق العاده و تخفیف های ویژه

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره ای زیر تماس بگیرید

02144244023

و در خارج ساعات کاری با شماره

09391312751

سالن لاغری در غرب تهران بادی رپ فارادیک سونا سه شنبه 30 خرداد 1397 39
بادی رپ چیست و برای چه مفید است؟ سه شنبه 06 تير 1397 13
لاغری با دستگاه جی فایو یا g5 چیست؟ 10 تير 1397 13
8 راز افراد لاغر اندام که به شما نمیگویند چهارشنبه 07 تير 1397 11
بهترین مرکز ماساژ لاغری غرب تهران با دستگاه جمعه 23 تير 1397 11
بادی رپ در غرب تهران مرکز لاغری تک باربی پنجشنبه 01 تير 1397 9
لاغری موضعی با دستگاه غرب تهران

 

تخفیف دستگاه لاغری در غرب تهران

https://takhfifan.com/cities/تهران/سلامتی-و-پزشکی/خدمات-تناسب-اندام-و-لاغری
تخفیف هایی برای انواع خدمات پزشکی و درمانی از قبیل لاغری، کویتیشن، کرایولیپولیز، رژیم درمانی، رژیم لاغری، لاغری با دستگاه شبیه سازی ورزش و ... ... در خیابان سهروردی ، کلنیک لاغری باران در شهرک غرب و مرکز زیبایی آنیل مطهری اشاره کرد.

کلینیک آوان با 76 درصد تخفیف در تهران | تخفیف دستگاه لاغری در غرب تهران تخفیفان

https://takhfifan.com › تهران › سلامتی و پزشکی
تخفیف کلینیک آوان تنها با پرداخت 11،000 تومان اما به ارزش 45،000 تومان ... استفاده از دستگاه های پکیج ۱ لاغری و تناسب اندام کلینیک آوان تنها با پرداخت ۱۶۰۰۰ ...

مشاهده تخفیف های کویتیشن در نت برگ

netbarg.com › خانه › کویتیشن
تخفیف های باور نکردنی کویتیشن در سایت تخفیف و خرید گروهی نت برگ از دست ... لاغری موضعی با دستگاه 3MAX در مطب دکتر صداقت با 90% تخفیف و پرداخت ...

مشاهده تخفیف های لاغری موضعی در نت برگ

netbarg.com › خانه › لاغری موضعی
تخفیف های باور نکردنی لاغری موضعی در سایت تخفیف و خرید گروهی نت برگ از دست ندهید. ... لاغری موضعی با دستگاه 3MAX در مطب دکتر صداقت با 90% تخفیف و پرداخت تنها 9,500 تومان به جای ... شهرک غرب 33 خرید ..... لازم به ذکر است نت‌برگ هم‌اکنون در اکثر شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه و غیره ...

آف 360 | %92 تخفیف آر اف لاغری ، لیفت و کویتیشن لاغری ...

off360.ir/تهران/تخفیف/.../1354-آر-اف-لاغری-،-لیفت-و-کویتیشن-لاغری-در-مرکز-ل...
92% تخفیف یک جلسه آر اف لاغری بهمراه لیفت و کویتیشن لاغری در مطب خانم دکتر ... بدن خود را بدون نیاز ‌رژیم و دردسرهای آن لاغر کنید; لاغری موضعی با دستگاه RF ...

آف 360 | %90 تخفیف لاغری موضعی با دستگاه RF در مطب ...

off360.ir/تهران/تخفیف/...و.../202-لاغری-موضعی-با-دستگاه-rf-در-مطب-زیبایی-روشا
90% تخفیف یک جلسه لاغری موضعی با دستگاه RF در مطب زیبایی روشا با پرداخت 10.000 تومان به جای 100.000 تومان. ... 51 خرید. فلکه اول صادقیه - غرب.

پکیج 8 جلسه ای لاغری با دستگاههای آراف،کویتاسیون و ... ...

www.dabi.ir/60740
پکیج 8 جلسه ای لاغری توسط انواع دستگاههای لاغری موضعی و رژیم درمانی در کلینیک تخصصی لاغری ماهان با 67% تخفیف و پرداخت 495000 تومان به جای 1500000 ...

یک جلسه 1 ساعته لاغری موضعی و عمومی با دستگاه ترمودرمی ...

www.dabi.ir/60536
تخفیف 99% برای یک جلسه 1 ساعته لاغری موضعی و عمومی با دستگاه ترمودرمی و فارادیک در مرکز تخصصی گیلدا (مخصوص بانوان)با پرداخت فقط 1000 تومان به جای ...

لیست جستجو تخفیف لاغری موضعی - همگردی

hamgardi.com/list/KeyWord-تخفیف-لاغری-موضعی
مرکز لاغری غرب تهران تک باربی با دستگاه های پزشکی ورزشی موثر ترین روش ها در لاغری موضعی بدون درد بدون جراحی فقط با استفاده از دستگاه های بادی رپ جی فا.
شما این صفحه را 4 بار دیدید. آخرین بازدید: 7/7/18

مرکز لاغری غرب تهران | 50 درصد تخفیف دستگاه لاغری جی ...

takbarbi.ir/مرکز-لاغری-غرب-تهران/

۵ روز پیش - مرکز لاغری غرب تهران فقط در مرکز تک باربی با استفاده از دستگاه های لاغری با تخفیف های فوق العاده با و لاغری فوری در مرکز لاغری صادقیه تک ...

 

فوری ترین راه کم کردن وزن در در هفت روز 8 کیلو + برنامه

فوری ترین راه کم کردن وزن در در هفت روز 8 کیلو + برنامه

کم کردن وزن در در هفت روز : بعد از لاغری فوری با استفاده از دستگاه های لاغری که در سالن لاغری تک باربی گفته شد به سراغ رژیم های غذایی میرویم که میتواند سریع و فوری وزن را پایین بیاورد

رژیم غذایی برای کم کردن وزن در در هفت روز

منبع: نمناک


آیا به دنبال سریع ترین راه برای کاهش وزن هستید؟ قرار است یک هفته دیگر به جشنی بروید ولی لباس هایتان برایتان کوچک شده اند؟ این رژیم به شما کمک می کند در کوتاهترین زمان ممکن وزن خود را تا 8 کیلوگرم کاهش دهید. البته که راه های سریع کاهش وزن معمولا نتیجه پایداری ندارند و باید پس از کاهش وزن خود رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید و در کنار آن حتما به ورزش و پیاده روی بپردازید، اما اگر در مخمصه ای گرفتار شده اید و باید حتما چند کیلو وزنتان را کم کنید این رژیم به شما کمک می کند به روشی طبیعی و بدون آسیب رساندن به بدن خود این کار را انجام دهید.

اضافه وزن و چاقی از مشکل هایی است که افراد زیادی با آن دست به گریبان هستند. روش های مختلفی هم برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که البته همگی آنها اصولی و صحیح نیستند. همواره رژیم کم کالری در کنار یک برنامه ورزشی منظم، کلید رهایی از چاقی معرفی شده است اما توجه به نکته های ریزی هم می تواند از منحرف شدن در این راه جلوگیری کند.کاهش وزن

کاهش وزن

دستورالعمل های زیادی برای رسیدن به وزن ایده آل وجود دارد اما هنوز هم خیلی از ما برای کاهش وزن دچار مشکل هستیم! دلیل اصلی این موضوع میتواند در اشتباهات رایجی باشد که انجام می دهیم.


البته این نکته را در نظر داشته باشید که میزان تغییر وزن افراد مختلف می تواند کاملا متفاوت باشد، اما در این که وزن کم می کنید هیچ شکی نیست. همچنین یادتان باشد که تقلب نکردن و رعایت مو به موی برنامه داده شده شرط لازم برای رسیدن به نتیجه مطلوب است.
 
 کاهش وزن

برنامه کاهش وزن 8 کیلو در یک هفته

این رژیم غذایی که به نام رژیم «جنرال موتورز» (GM) معروف است یکی از سریع ترین روش های سالم و طبیعی برای کاهش وزن است. این برنامه غذایی برای تمام گروه های سنی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد اما نباید برای بیش از دو هفته متوالی آن را ادامه دهید. پس از یک هفته استراحت، البته بدون منفجر کردن خودتان با انواع خوراکی های پرکالری، اگر خواستید می توانید یک دوره دو هفته ای دیگر نیز از این رژیم استفاده کنید.
 
طی دوره ای که این برنامه غذایی را دنبال می کنید در نظر داشته باشید که تا جای ممکن از موقعیت های استرس زا دوری کرده و خواب کافی داشته باشید. همچنین به هیچ عنوان کمتر از حد مجاز غذا نخورید و به خودتان گرسنگی ندهید! سعی کنید تا آخرین روز خودتان را وزن نکنید و اگر هم دیدید بعد از گذشت چند روز وزن کم نکرده اید رژیم را رها نکرده و حتما تا روز هفتم ادامه دهید.

کاهش وزن در هفت روز:

روز اول

این روز مهم ترین روز در رژیم غذایی شما است. امروز شما باید فقط میوه بخورید؛ هر میوه ای که دلتان می خواهد، هر وقت و هر چقدر که دلتان بخواهد. تنها میوه ای که در این روز مجاز به خوردن آن نیستید موز است. برخی از میوه هایی که برای این روز توصیه می شوند سیب، هندوانه، خربزه و انار هستند. شما باید بین 8 تا 12 لیوان آب هم بنوشید و به غیر از آب و میوه از کنار هیچ خوردنی دیگری حتی رد هم نشوید. هر گاه احساس گرسنگی کردید باز هم میوه و آب بخورید.

روز دوم

امروز روز سبزیجات است و در تمام روز به غیر از سبزیجات هیچ چیز دیگری نباید بخورید. شما می توانید انواع سبزیجات را به صورت خام و یا پخته مصرف کنید. فقط حواستان باشد که به هیچ عنوان در طبخ این سبزیجات از هیچ گونه روغنی استفاده نکنید. آب پز کردن سبزیجات روش خلی خوبی میتواند باشد. حتی می توانید سیب زمینی آبپز هم بخورید، اما بهتر است آن را برای وعده صبحانه مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن طی روز بسوزند.
 
برخی سبزیجات مفیدی که می توانید در این روز مصرف کنید عبارتند از لوبیای پخته، هویج، بروکلی، خیار، کدو، کاهو و کلم. می توانید برای خودتان از ترکیب این سبزیجات سالاد درست کرده و آن را با آبلیمو و یا سرکه سیب بخورید. طبیعتا فعالیت سیستم گوارشی شما افزایش پیدا کرده و بیشتر به دستشویی خواهید رفت، جای هیچ گونه نگرانی نیست. فراموش نکنید در این روز هم 8 تا 12 لیوان آب در طول روز مصرف کنید.
 
کاهش وزن

مصرف سبزیجات به کاهش وزن کمک میکند

روز سوم

شما در روز سوم اجازه دارید در طول روز از انواع میوه جات و سبزیجات به غیر از موز و سیب زمینی استفاده کنید. می توانید صبح را با میوه جات شروع کرده و برای ناهار از سبزیجات به شکل سوپ یا سالاد استفاده کنید، سپس برای میان وعده عصرتان از میوه و برای شام مجددا از سبزیجات استفاده کنید. ترتیب استفاده از میوه ها و سبزیجات و یا ترکیب کردن آنها کاملا به خودتان بستگی دارد. امروز هم باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

روز چهارم

امروز روز موز و شیر است! به غیر از این دو شما هیچ چیز دیگری نباید بخورید. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست، زیرا شما اجازه دارید بین 8 تا 10 موزهمراه با سه لیوان شیر در این روز بخورید. شاید فکر کنید که ممکن است احساس گرسنگی شما را اذیت کند، اما بر خلاف آنچه شما فکر می کنید این میزان از شیر و موز شما را در تمام روز سیر نگه خواهد داشت.
 
تنها نکته ای که باید رعایت کنید این است که سهمیه شیر و موز خود را به صورت مناسب برای تمام روزتان تقسیم کنید. سعی کنید سه لیوان شیرتان را برای صبحانه، ناهار و شامتان بگذارید تا همراه با موز احساس سیری بیشتری به شما بدهد. آب خوردن را فراموش نکنید، آن هم 8 تا 12 لیوان!
 
کاهش وزن

در روز چهارم رژیم هفت روزه کاهش وزن شیر و موز به کمک شما می آیند

روز پنجم

شما بیش از نیمی از راه را طی کرده اید و امروز می تواند یک روز رویایی باشد، زیرا بالاخره اجازه دارید یک پیمانه برنج بخورید! البته این برنج باید بدون هیچ گونه روغنی پخته شده باشد. در طول روز حتما 6 تا 7 عدد گوجه فرنگی تازه بخورید. از آنجایی که خوردن گوجه فرنگی اسید اوریک بدنتان را افزایش خواهد داد حتما باید حداقل 10-12 لیوان آب بخورید. شما همچنین مجاز به خوردن سوپ سبزیجات بدون روغن شامل کدو، کلم، هویج و بروکلی، هستید. میوه هایی که امروز می توانید بخورید سیب، پرتقال و گریپ فروت هستند.

روز ششم

امروز هم یک پیمانه برنج در برنامه غذایی شما قرار دارد که می توانید آن را برای وعده ناهار مصرف کنید. بقیه روز را باید با خوردن سبزیجات به صورت خام یا پخته بگذرانید. طبق معمول هر روز 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. تا روز ششم شما حتما احساس سبکی خواهید کرد و عملکرد سیستم گوارشیتان نیز بهبود پیدا کرده و متابولیسم بدنتان افزایش پیدا کرده است.
 
کاهش وزن

بهترین برنامه کاهش وزن در یک هفته

روز هفتم

شما موفق شدید! امروز روز آخر است و شما می توانید همان برنامه ای که در روز ششم داشته اید را تکرار کنید، اما یک لیوان آبمیوه طبیعی که خودتان در منزل تهیه کرده اید را هم به این برنامه غذایی اضافه کنید. همان مقدار آبی که هر روز این هفته نوشیده اید را امروز هم باید تکرار کنید. در پایان روز خودتان را وزن کنید و نتیجه زحمات یک هفته ای خود را ببینید، اگر در آینه نگاه کنید خواهید دید که پوستتان نیز روشن تر و شفاف تر شده است. آن چه در ظاهر می بینید تنها بخشی از مزایای این رژیم یک هفته ای است. یادتان باشد که چقدر در این هفته تلاش کرده اید و آن را با پرخوری کردن در روزهای آینده از بین نبرید.

نکته 1:برای رسیدن به نتایج بهتر روزی 45 دقیقه پیاده روی را در برنامه خود بگنجانید.
منبع: http://namnak.com

کلینیک لاغری در غرب تهران

کلینیک لاغری در غرب تهران

کلینیک های لاغری در غرب تهران به چند قسمت تقسیم میشوند که به شرح ذیل میباشد

مراکز و کلینیک های لاغری با جراحی

کلینیک های لاغری موضعی با دستگاه های پزشکی

کلینیک های لاغری موضعی با دستگاه های ورزشی

 


کلینیک لاغری غرب تهران با جراحی

جراحی یکی از سخت ترین و پر هزینه ترین روش هاست که البته بعد از انجام ان به صورت انی لاغر میشوید و هیچ دردسری ندارد فقط باید توجه داشته باشید بعد جراحی رژیم های لاغری را باید رعایت کنید اگر یک با به وزن نامناسب رسیده اید باز هم احتمالا ظرفیت چاقی را خواهید داشت پس مواظب رژیم خود باشید

اسلیو گاسترکتومی برای لاغری

لیپوساکشن

پلیسه زدن معده،

 

حلقه دور معده برای لاغری

 

لاغری با روش گاستریک بای‌پس

 

بالون معده روش دیگر لاغری

 

جراحی متابولیک

 

 • آدرس: تهران-میدان ونک-خیابان گاندی شمالی-کوچه صانعی-پلاک29-ساختمان پزشکان نگین-طبقه4-واحد11
 • ☎️تلفن های تماس: 02186081875  📞همراه:09128434116

 

کلینیک تخصصی زیبایی و لاغری کیمیا : 

انجام کلیه خدمات لاغری با استفاده از جدیدترین متدهای تشخیصی برای رسیدن به اندامی متناسب در کوتاه ترین زمان


 • آدرس : تهران – بلوار آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران پلاک 71 – ساختمان پزشکان پارسا – طبقه اول – واحد 1
 • ☎️تلفن تماس های:30 -44953829 3-44978001 📞همراه:09193057129

 

 

کلينيک تخصصی پوست ، مو ،ليزر و لاغري موضعي پاسارگاد: 

انجام کلیه خدمات زیبایی پوست و مو لاغری، جراحي پلاستيک زيبايي تنه و اندام با استفاده از دستگاه هاي روز اروپا، لاغري موضعي و اصلاح سايز، درمان شلي و افتادگي پوست در نواحي شکم،پهلوها و پستان و...


 • آدرس: آریاشهر-خیابان آیت الله کاشانی-ایستگاه مهران-روبروی بانک تجارت-ساختمان91-طبقه چهارم واحد 12
 • ☎️تلفن های تماس: 44967912-44967927

 

 

مرکز تخصصی پوست ومو و لاغری دكتر میبدیان 

لاغری غیرقابل برگشت با هایفوکرایو و سایر روش های لاغری

 


کلینیک های لاغری موضعی با دستگاه های پزشکی در غرب تهران

لاغری موضعی نسبت به جراحی های کم هزینه تر هستند اما باید در تعداد جلسات بیشتری پیگیری لاغری خود باشید دستگاه های مختلفی در این زمینه وجود دارد که پزشک با توجه به شرایط بدنی شما از هرکدام از انها که مناسب تری برای بدن شما باشد استفاده خواهد کرد

فقط توجه کنید در مراکزی برای لاغری موضعی بروید که دستگاه های متنوعی داشته باشد تا دست پزشک در انتخاب دستگاه باز باشد نه اینکه هر دستگاهی که در کلینیک لاغری موجود بود را استفاده کند

1- کرایولیپولیز 

2- دستگاه لاغری موضعی اولترا کویتیشن

3- دستگاه لاغری موضعی رادیو فراکانسی (RF)

 

4- لاغری موضعی با مزوتراپی

5- لاغری موضعی با لیپوساکشن:

6- لاغری موضعی با لیپوماتیک:

7- لاغری موضعی با اندرمولوژی یا LPG

8- دستگاه موضعی شاک ویو

9- دستگاه لاغری موضعی پرسوتراپی

10- هایفولیپولیز یا لیپوسونیک


 • آدرس : شهرک غرب ،بلوار دریا،خیابان سعدی
 • ☎️تلفن های تماس: 88581022-021 88590789-021 📞همراه : 09120808315

 

 

کلینیک زیبایی و لیزر و لاغری با مدیریت دکتر مهدی الیاسی 

فرم دهی باسن وسینه و لاغری موضعی کل بدن با rf cavitation آمریکایی ۸-۱۰جلسه


 • آدرس : سیمون بولیوار، نبش خیابان محبان الائمه، پلاک 20
 • ☎️تلفن های تماس: 44810315-021  44824713-021 

 

تک باربی

مرکز لاغری تک باربی